Fiziki GüvenlikEtkin fiziki güvenlik sistemi detaylı alt yapı çalışması gerektirir. Bir projeyi teslim almadan önce, özel keşif sistemimiz ve risk analizi uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Durum tespit edildikten sonra, müşterimizin eksiklikleri tespit edilir, personel ihtiyacı tamamlanır, etkin kontrol mekanizmaları kurulur ve müşteri ile iletişim kuralları paylaşılır.

Güvenlik ağı ve güvenlik planı ile sorgulanıp, sıkça revize edilir.

Operasyon Yönetimi
Fiziki Güvenlik için tecrübeli uzmanlar bilgi birikimleri ve etkin çözüm sunumları ile hizmet eder. Her türlü operasyonel ihtiyaçlara cevap veren uzman yönetim kadrosu ile stratejik kararları belirleyecek yönetim kadromuz farklıdır.

Denetim
- Gündüz Denetimleri
- Gece Denetimleri
- Uygulamalı Denetimler

Raporlama
- Geri Bildirim
- Düzeltici Tedbirler
- Önleyici Tedbirler

Personel Seçimi
Başarımızın, seçtiğimiz adaylarla bağlantılı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de bizim ve müşterilerimizin isteklerini yerine getirebilecek doğru, nitelikli, güvenilir ve en iyi adayları seçmek zorundayız. Kişisel güvenlik araştırması ve seçim prosedürlerinden sonra yoğun bir eğitim alan personel seçimini projenin erken safhalarında tamamlamayı hedefliyoruz. Personel seçiminin her aşamasında müşterimizin, yönetim temsilcisi bulundurmasında hiçbir sakınca yoktur.

Denetim Organizasyonu
Gece ve Gündüz denetimlerimiz birbirinden bağımsız ve gizli uygulanmak üzere planlanmıştır.

Adres : Şehsinan Mah. Hüsmen Kalfa Sk. Avukatlar İş Merkezi No: 5 Kat: 3 Büro No: 49 Çorlu / Tekirdağ      Telefon : (0282) 650 01 28      E-posta : guvenlik@towergrup.com