KurumsalFirmamız, 2012 yılından günümüze uzman ve deneyimli kadrosu ve bu kadro liderliğinde eğitilen ve çalışkan personelleri ile müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı kendine İlke edinmiştir.

Gelişmekte olan ülkemizde alışveriş merkezleri, fabrikalar, iş merkezleri, okullar ve benzeri birçok bina, fonksiyonel ve modern yapılar halinde inşa edilmekte ve buna bağlı olarak bu işletmelerde çeşitli pozisyonlarda personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

Operatör, Bahçe ve Çevre Bakımı, Şoför, Stok ve Depo, Çaycı, Steward, Vale, Servis elemanı görevlileri vb. gibi her türlü sosyal hizmet ihtiyaçlarınız için belirlediğiniz özellik , nitelik ve ücretler doğrultusunda adaylar belirlenerek sizlerin onayına sunulur. Adayların şirket kültürünüze uygun olacak şekilde sizlere sunulması, güvenilir kaynaklarımızdan temin edilmesi ve presentabl olmalarına önem verilir.

- Amacımız kusursuz hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
- Hedefimiz ise sunulan hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmaktır.

AMACIMIZ :
Verilen tüm hizmetleri en modern yöntemler ile yerine getirmek, işbirliği ve koordinasyonu sürekli geliştirmek, yüksek bir performansı ile sektöründe örnek bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ :
Türkiye’nin her yerinde en iyi şekilde hizmet sunmaya devam ederken, genç ve dinamik kadromuzla, eksiksiz, güler yüzlü ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla, müşteri memnuniyetine rakipsiz bir başarı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ :
Hizmet kalitesini standartlarımızın da üstüne yükseltmek, işletimde bilimsel ve teknolojik gelişmeleri güncel olarak uygulamak, sektörel ve mesleki eğitimi hizmet sürecimizin rutin bir olgusu yapmak, müşteri odaklı hizmetle müşteri memnuniyetini sağlamak, AR-GE çalışmaları ile hizmette yeni stratejiler oluşturmaktadır.

Adres : Şehsinan Mah. Hüsmen Kalfa Sk. Avukatlar İş Merkezi No: 5 Kat: 3 Büro No: 49 Çorlu / Tekirdağ      Telefon : (0282) 650 01 28      E-posta : info@towergrup.com